KONST / Litografier / Färglitografi 11887457
nr 1188 7457
Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad 112/175. Motivet: 50x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juni 2018
kl 18:37:43
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr